• Kategorie
  • Szukaj
  • Majtki dla psa

Majtki dla psa są niezwykle praktycznym rozwiązaniem przede wszystkim z punktu widzenia opiekuna. Warto stopniowo przyzwyczajać  pupila do nowego ubranka, żeby zwierzę odpowiednio zaakceptowało bieliznę. 

W tym celu na początku lepiej zakładać majtki na krótko, każdorazowo nagradzając psa ulubionym smakołykiem. Następnie stopniowo ten czas można wydłużać, aż pupil nie będzie zauważał, że ma je na sobie. W naszej ofercie są funkcjonalne majtki dla psa na nietrzymanie moczu, które przydadzą się w wielu sytuacjach i pomogą zachować czystość oraz porządek, oraz majtki dla psa po kastracji, doskonale przylegające do ciała i zapewniające komfort pupilowi. 

Jakie majtki dla psa wybrać?

Majtki dla psa to stosunkowo nowe rozwiązanie, które może okazać się niebywałą pomocą w przypadku wielu problemów. To skuteczny sposób, który pomoże w przypadku nietrzymania moczu u psich seniorów czy plamienia u suczek podczas cieczki. Majtki dla psa zarówno większych ras, jak i dla yorków pozwolą zachować należytą higienę i bezpieczeństwo także po zabiegach operacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów dostępnych na naszej stronie internetowej. Majtki dla psa na cieczkę wykonane są z wysokie jakości materiałów, zapewniające komfort i łatwe w utrzymaniu w czystości. Przemyślana konstrukcja stworzona z myślą o naturalnych ruchach psa pozwala dostosować model w odpowiednim rozmiarze. Wystarczy zmierzyć pupila i kierować się instrukcją od producenta, dostępną na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!

 

  • Sklep zamknięty

sklep tymczasowo zamknięty