• Kategorie
  • Szukaj
  • Miski dla psa

Niezbędnym elementem wyposażenia w trosce o dobro naszego czworonoga są miski dla psa. Pozwalają na wygodne karmienie, gdyż pokarm przechowywany w miskach dłużej zachowuje swoją świeżość. Dzięki miskom w łatwy sposób można oddzielić jedzenie od wody. Każdy pies powinien mieć osobną miskę na karmę i wodę. 

Ważne jest nauczenie psa jedzenia z miski, to zadanie jest dużo łatwiejsze kiedy pies wie, że w danych miskach zawsze znajdzie jedzenie dla siebie. Miski są dostępne w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach. Dlatego w prosty sposób można dopasować je do indywidualnych potrzeb psa. Dla dużego psa polecamy miski dla psa na stojaku, które są regulowane, dlatego czworonogowi wygodniej się z nich je. Z kolei małe pieski zdecydowanie bardziej lubią jeść misek dla psa, które stawia się  na podłodze. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór misek dla psa. Najbardziej popularne są miski dla psa z tworzywa sztucznego i metalu, ale oprócz tego miski silikonowe lub ceramiczne, które świetnie wpasowują się w minimalistyczne wnętrza. 

Jak zadbać o indywidualne potrzeby pupila przy wyborze misek dla psa?

Możesz kupić miski pojedyncze lub podwójne. Jeśli Twój pupil dużo je, lepiej sprawdzą się miski pojedyncze, w których zmieszczą się większe porcje. W naszej ofercie znajdziesz też miski z dozownikami, które samodzielnie się napełniają. Jest to świetne rozwiązanie, kiedy jesteś poza domem, nie musisz się wtedy martwić o to, czy Twój zwierzak na pewno ma wystarczającą ilość karmy lub wody. Przy śliskich nawierzchniach takich jak płytki polecamy miski dla psa antypoślizgowe, które są podklejane na gumie. W tej roli świetnie sprawdzają się też maty antypoślizgowe pod miski, które dodatkowo redukują zabrudzenia wokół nich. Niezawodnymi i lekkimi pojemnikami, które możesz z łatwością zabierać ze sobą, są miski dla psa ze stali nierdzewnej. Natomiast jeśli wolisz w podróż zabierać osobne miski, u nas znajdziesz specjalne miski podróżne, które zapewnią Ci dodatkowy komfort. Jeśli jednak zależy Ci na pięknym wyglądzie, wtedy polecamy miski dla psa ceramiczne, które spodobają się nawet najbardziej wymagającym klientom. W naszym sklepie znajdziesz zarówno ogromny wybór misek dla psa, a także karmidła i poidła dla psów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!