• Kategorie
  • Szukaj
  • Smycze Flexi

Wysokiej jakości smycze Flexi wykonane z trwałego materiału zapewniają niebywały komfort podczas spacerów. Regulowana długość oraz ergonomiczne skonstruowana rączka to tylko niektóre z zastosowanych rozwiązań, które zapewniają wygodne użytkowanie.

Brak produktów do wyświetlenia

Smycze dostępne w naszym sklepie internetowym są odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak otarcia czy obicia. To szczególnie ważne w przypadku dynamicznych spacerów czy zabawy, kiedy istnieje duże ryzyko upuszczenia smyczy Flexi. Specjalnie zastosowane tworzywo nie powoduje reakcji alergicznych, dlatego jest bezpieczne do stosowania przez wszystkich właścicieli czworonogów. Flexi smycze zapewniają wysoki komfort na co dzień - odpowiednio wyprofilowana o opływowym kształcie rączka cechuje się dużą stabilnością, nie wyślizguje się z ręki nawet podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Można nią łatwo regulować długość smyczy, dzięki czemu spacery stają się przyjemnością. 

Automatyczne smycze Flexi idealne na spacer z psem

Flexi smycz 8 metrów zapewnia odpowiedni komfort codziennych spacerów z ukochanym pupilem. Dużym atutem jest wysokiej jakości, wytrzymała taśma odporna na przetarcia. Dzięki temu pozwala ona na długie użytkowanie. Niezawodny mechanizm umożliwia bezproblemowe zwijanie i rozwijanie, a długa taśma nie skręca się dookoła własnej osi. Te pozornie drobne udogodnienia zdecydowanie pozytywnie wpływają na jakość spacerów. Oferowane w naszym sklepie automatyczne smycze Flexi (m.in. te 8 metrów) są dedykowane dla psów średniej wagi. Chromowany karabińczyk prezentuje się bardzo stylowo, nie zacina się i służy przez wiele lat. To podstawa stabilnego połączenia, która jednocześnie zapewnia pupilowi swobodę ruchu. Smycz Flexi można łatwo zablokować jedną ręką, co sprawia, że każdy może komfortowo wyprowadzić psa. To doskonałe rozwiązanie, które każdy właściciel psa powinien posiadać! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerokim wyborem smycz Flexi, dostępnych na stronie naszego sklepu. Zachęcamy do obejrzenia także innych akcesoriów dla czworonożnych pupili.