• Kategorie
  • Szukaj
  • Sucha karma dla kota

Praktyczna sucha karma dla kota to jeden z najpopularniejszych sposób na żywienie mruczka. Jest wygodna, pełnowartościowa, a różnorodność smaków i wielkości granulek bez problemu można dopasować do indywidualnych potrzeb oraz gustu mruczka. W suchej karmie dla kota, jaką oferujemy na Pupilek.com.pl, znaleźć można wszystkie niezbędne do prawidłowego rozwoju składniki.

Propozycje karm dla kota najlepszych marek takich jak na przykład Brit, Animonda, Purina, Fitmin, Nutrilove, Carnilove, Bozita oraz Applaws bazują na mięsie. Im więcej go będzie w składzie, tym każdy posiłek będzie bardziej wartościowy. 

Zalety suchej karmy dla kota

Poza tym suche granulki dbają również o kondycję i czystość zębów oraz dziąseł. Skutecznie usuwają osady i kamień nazębny. Warto pamiętać o tym, że ważnym argumentem przemawiającym za suchą karmą dla kota jest jej cena. Dzięki swojej formie nie psuje się szybko, można więc zainwestować w ekonomiczny duży worek. Poza tym jest bardzo wygodna w stosowaniu oraz ma więcej kalorii. Jest więc pożywna oraz dostarcza dobroczynnych składników odżywczych. Trzeba natomiast pamiętać, że należy zapewnić kotu dostęp do świeżej wody. Wybór karmy powinien być zawsze dostosowany do wieku, stanu zdrowia, poziomu aktywności oraz indywidualnych potrzeb. Po inne propozycje sięga się dla kociaka, a posiłki dla seniora czy też kota po kastracji też muszą spełniać swoje zadania i dostarczać optymalną ilość energii, a także witamin, mikro i makroelementów. W każdym przypadki zbilansowana dieta to zdrowie, błyszcząca sierść i kondycja, a także dobre samopoczucie. 

 

Sprawdź, naszą ofertę!