• Kategorie
  • Szukaj
  • Sweterek dla psa

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową kolekcją sweterków dla psów dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej. Wszystkie modele zostały zaprojektowane w przemyślany sposób, żeby zapewnić zwierzęciu maksymalny komfort podczas chłodniejszych dni. 

Sweterek dla psa to nie tylko modny i estetyczny element, ale przede wszystkim ochrona przed niskimi temperaturami i mroźnym wiatrem dla mniejszych ras takich jak york czy maltańczyk. Modele, które proponujemy Państwu w asortymencie, posiadają funkcjonalny otwór, dzięki któremu łatwo można dostać się do obroży psa i stabilnie przypiąć smycz. Odpowiednio skrojone otwory na łapki przylegają blisko do ciała zwierzęcia, dzięki czemu sweter dla psa zapewnia mu ciepło przez całą zimę. 

Sweterek dla psa w wielu ciekawych wzorach

Warto pamiętać o tym, że niektóre psy, zwłaszcza mniejsze rasy nie są przystosowane do niskich temperatur, a ich warstwa tłuszczu oraz futra nie zapewni dostatecznej ochrony. Sweterek dla yorka doskonale spełni to zadanie. Z myślą o wymagających klientach przygotowaliśmy różnorodny wybór modnych kubraczków. To stylowe i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu pupil z chęcią będzie wychodził na spacery, bez ryzyka przeziębienia. Każdy dostępny na naszej stronie sweterek dla psa cechuje się wysoką jakością wykonania oraz wyśmienitymi materiałami takimi jak włóczka akrylowa, zapewniająca ciepło. Modele typu „hipster” posiadają dodatkowo kaptur, który może chronić też główkę małego pupila. Świąteczny sweterek dla psa to doskonały pomysł na prezent na wyjątkowe okazje. Zapraszamy!

  • Sklep zamknięty

sklep tymczasowo zamknięty