• Kategorie
  • Szukaj
  • Transportery i klatki dla psa

Szukasz wygodnych transporterów lub wytrzymałych klatek dla psa, które nadadzą się do podróży autem, samolotem czy podczas wizyty u weterynarza? W sklepie internetowym Pupilek znajdziesz różnorodne transportery i klatki dla psa wykonane z trwałych, bezpiecznych materiałów, jak plastik czy stal nierdzewna. Zapewnią pełną swobodę ruchów Twojemu pupilowi, odpowiedni przepływ powietrza, spokój podczas stresowych sytuacji, a także sprawdzą się jako zamiennik legowiska (w podróży, ale także w domu). Oferujemy transportery i klatki dla psa od czołowych producentów cenionych w branży zoologicznej, jak Yarro czy Zolux.

Wszystkie transportery dla psa, jakie mamy w sklepie, wyposażone są w szereg praktycznych udogodnień, jak blokady ułatwiające rozkładanie transportera, możliwość zamontowania pojemnika na karmę oraz wodę czy dostęp do dużej ilości światła. Tworzywo jest łatwe w czyszczeniu – plastikową powierzchnię wystarczy umyć klasycznymi środkami do czyszczenia, zastosować preparat do dezynfekcji, a następnie spłukać wodą. Transportery idealnie sprawdzą się do przewożenia psów w samochodzie (zarówno na siedzeniu, jak i w bagażniku). Posiadają uchwyty do pasów bezpieczeństwa, aby nie zsunęły się z fotela podczas gwałtownego hamowania czy zakrętów.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby tymczasowo zamknąć zwierzaka w celu ochrony innych zwierząt lub gości w Twoim domu, polecamy wytrzymałe klatki dla psa. Dzięki nim możesz tymczasowo zamknąć, ale też wygodnie transportować swojego pupila (szczególnie praktyczne w przypadku dużych psów). Oferowane w naszym sklepie klatki cechują się zastosowaniem solidnych materiałów – stal nierdzewna jest odporna na gryzienie, nacisk czy wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Szeroki wybór wymiarów transporterów i klatek dla psa pozwoli Ci sprawnie dobrać konkretny model pod gabaryty oraz charakter Twojego pupila (ruchliwe psy potrzebują zwykle nieco więcej przestrzeni). Wygodne transportowanie, przechowywanie oraz pełnia bezpieczeństwa gwarantowane!