• Kategorie
  • Szukaj
  • Zdrowie psa

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wysokiej jakości preparatami prezentowanymi w tej kategorii. Odpowiednio dobrane suplementy, oleje oraz inne akcesoria pozwolą Państwu odpowiednio zadbać o zdrowie psa. 

Jak zadbać o zdrowie psa?

Choć podstawą dbania o zdrowie psa jest zapewnienie pupilowi pełnoporcjowanej karmy, odpowiedniej dawki ruchu, to nie można zapominać o specjalnych produktach, które pomogą wspomóc zdrowie i samopoczucie czworonożnego przyjaciela. Warto regularnie podawać zwierzakowi odpowiednie suplementy w formie oleju czy tabletek, aby zadbać o potrzeby pupila. W codziennej diecie nie powinno zabraknąć witamin dla psa, które wzbogacą podawaną karmę. Preparaty na kości i stawy psa są zalecane w szczególności psim seniorom oraz rasom narażonym na problemy z kończynami (przykładowo owczarki niemieckie). Warto też zapewnić skuteczną ochronę psa przed kleszczami, pchłami i pasożytami - w ten sposób można uniknąć poważnych chorób i powikłań. 

Profesjonalne preparaty do codziennej pielęgnacji

Przygotowaliśmy produkty od renomowanych marek, zapewniających wysokiej jakości karmę, akcesoria oraz suplementy, mające pozytywny wpływ na zdrowie psa. Właściciele pupili z pewnością znają takie firmy jak Kerbl, Vet Expert Display, Vet’s Best, Pet Style czy Arthrofarm. Przy codziennej pielęgnacji nie można też zapominać o higienie jamy ustnej psa - doskonale sprawdzą się do tego twarde smakołyki, które pupil może obgryzać i jednoczenie ścierać powstającą płytkę nazębną. Preparaty na skórę i sierść dla psa to sposób na piękny wygląd pupila na co dzień. Odżywiają organizm i sprawiają, że sierść ukochanego psa jest lśniąca i dobrze ułożona. Zebraliśmy także skuteczne produkty, które pomagają w ochronie przewodu pokarmowego psa oraz pielęgnacji oczu i uszu psa - to szczególnie ważne obszary, o które należy dbać u czworonożnych seniorów, które mają już naturalnie osłabione mechanizmy naturalnej regeneracji - oraz ubranka zdrowotne dla psa. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełnym asortymentem! Z pewnością w tak szerokiej ofercie uda się znaleźć odpowiedni produkt, który pomoże zadbać o zdrowie psa i spełni oczekiwania pupila!